BLOMDAHL – medyczne przekłuwanie ciała

Blomdahl Medical jest firmą, która kieruje się szczególną pasją: pasjądla przekłuwania uszu i dla noszenia kolczyków z podkreśleniem aspektu medycznego!

Przekłuwanie uszu jest działaniem, które podejmujemy, by upiększyć swój wygląd. Zarazem decydujemy się na wykonanie zabiegu medycznego. Nasza firma skupia wszystkie swe działania, by przekłuwanie uszu oraz noszenie wspaniałych kolczyków dawało klientowi uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Naturalnie, w naszej ofercie znajduje się wiele pięknych kolczyków, jednakże to, co najbardziej wyróżnia Blomdahl to priorytety, wśród których aspekt medyczny zawsze zajmuje pierwsze miejsce.

Alergia NIE dziękuje!!!
Opracowane kolczyki przy konsultacji specjalistów dermatologii
U coraz większej liczby mężczyzn i kobiet ujawnia się alergia na nikiel, a także inne alergie kontaktowe spowodowane noszeniem kolczyków wykonanych z niewłaściwych metali. Wystarczy, że alergia na nikiel objawi się raz, a pozostanie na całe życie. Dlatego należy wybrać kolczyki, które zostaną dopasowane do skóry, a nie odwrotnie. Blomdahl Caring Earrings są właśnie tym – bezpieczne dla skóry, klasyczne kolczyki opracowane w drodze konsultacji ze specjalistami dermatologii. Pozwól, aby wybrała twoja skóra!

Plastik medyczny – kolczyki do przekłuwania uszu z 0% zawartością niklu!

Ponieważ wszystkie metale zawierają nikiel, przynajmniej w postaci domieszek, opracowaliśmy plastik medyczny – kolczyki służące przekłuwaniu uszu z 0 (zero) % zawartością niklu. Dzięki temu, przy zastosowaniu plastiku medycznego nie istnieje możliwość rozwinięcia alergii na nikiel. Plastik medyczny jest szczególnie zalecany dla dzieci oraz osób dorosłych, które chcą mieć absolutną gwarancję, iż w czasie gojenia nie dojdzie u nich do powstania reakcji alergicznej na nikiel.

Medyczne kolczyki do nosa
Przekłuwanie nosa, jak każdy inny zabieg przekłuwania ciała, jest zabiegiem medycznym. Dlatego istnieją wszelkie powody ku temu, by zadbać o jego prawidłowe wykonanie.
W tym celu firma Blomdahl opracowała metodę Medyczne przekuwanie nosa, oparte na regułach stosowanych w medycynie i wykorzystującą technologię oraz materiały używane w Blomdahl Medical Ear Piercing

Sterylna kaseta jednorazowego użytku do przekłuwania nosa/uszu/pępka
Zastosowanie sterylnych kaset z wbudowanym, gotowym do użytku bolcem nie tylko czyni zabieg przekłuwania bardziej higienicznym, lecz także łatwiejszym do wykonania. Po jednokrotnym zastosowaniu zużyta kaseta nadaje się do wyrzucenia.

Po zabiegu wykonanym metodą Blomdahl Medyczne przekucie nosa/uszu/pępka otrzymają Państwo broszurę zawierającą opis, w jaki sposób dbać o nowo przekłute miejsce.

Specjalna konstrukcja bolca do przekłuwania nosa
Znajdujące się w naszej pięknej kolekcji bolce wykonane są z czystego tytanu klasy medycznej (nie platerowane), charakteryzującego się wysokimi walorami niealergizującymi.

Naturalny tytan
Bolce do przekłuwania nosa wykonane z materiałów o nazwach Natural Titanium i Golden Titanium opcjonalnie zawierają kryształy Swarovski. Bolce Golden Titanium po stronie eksponowanej pokryte są 24-karatowym złotem. Jednakże w miejscach bezpośredniej styczności z ciałem znajduje się wyłącznie przyjazny dla skóry tytan.

Złoty tytan
Zbędne staje się także stosowanie motylka. Końcówce bolca nadano bowiem kształt oliwki, która uniemożliwia jego wypadnięcie.

Przekłucie uszu
Przekłucie ucha
Przekłucie nosa
Przekłucie pępka

Kontakt

BIAŁA ORCHIDEA
DAY SPA i SALON KOSMETOLOGII
Małgorzata Kabat-Chmielecka

ul. Jana Pawła II nr.33 (wejście od strony Kościoła)
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Scroll Up
realizacja: dwarazy.com