Przedłużanie i zagęszczanie rzęs

 Przedłużanie i zagęszczanie rzęs Secret Lashes

 

Już dziś możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności codziennej aplikacji tuszu i czasochłonnego makijażu oka. Aplikacja rzęs wykonywana jest metodą jeden do jednego. Stylistka przykleja do jednej rzęsy naturalnej jeden włosek syntetyczny. Rzęsy wykonane są z syntetycznego jedwabiu, dzięki czemu są sprężyste, lśniące i wyglądają bardzo naturalnie. W trakcie zabiegu klientka leży wygodnie z zamkniętymi oczami.Jaki wpływ ma Klientka na efekt końcowy zabiegu?W zależności od długości własnych rzęs i oczekiwanego rezultatu, rzęsy dobierane są bardzo indywidualnie.
Rzęsy utrzymują się około sześciu - ośmiu tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni). Dla utrzymania odpowiedniej długości i zagęszczenia rzęs, zaleca się zabieg uzupełnienia co ok. 4 tyg, gdyż w trakcie zabiegu nie jest się w stanie precyzyjnie określić w jakiej fazie wzrostu jest aktualna rzęsa. Syntetyczne rzęsy przyklejane są na włoski o średniej długości, aby wykluczyć obciążenie rzęs nowo rosnących. Nouveau Lashes to metoda, która zakłada możliwość długoterminowej stylizacji rzęs. Włoski przyklejane tą metodą są odporne na wodę.

Efekt zabiegu jest tak spektakularny, że zdecydowana większość Klientek rezygnuje ze stosowania maskary. Jeżeli jednak Klientka ma potrzebę stosowania tuszu, powinien on być beztłuszczowy, Resztę makijażu oka wykonuje się bez zmian, tylko do demakijażu należy stosować removery beztłuszczowe.

Rzęsy nie osłabiają w żaden sposób włosków naturalnych. Rzęsy syntetyczne można nosić długotrwale.


Czy można usunąć rzęsy samodzielnie?


Nigdy nie należy zdejmować rzęs samodzielnie. Jeśli z jakiegoś powodu Klientka chce usunąć syntetyczne włoski musi to zrobić profesjonalnie w gabinecie, mamy wtedy gwarancję nieuszkodzenia naszych naturalnych rzęs.


Czy zabieg mogą wykonać osoby ze skłonnością do alergii i wrażliwymi oczami?


Tak. Klej, który jest stosowany w tej metodzie jest hypoalergiczny. Dodatkowo należy pamiętać, że w tej metodzie klej nie ma kontaktu ze skórą. Rzęsy są przyklejane ok. 1-2 mm od skóry powiek. Zabiegowi mogą się poddać osoby noszące soczewki (na czas zabiegu soczewki należy wyjąć, bezpośrednio po skończonym zabiegu można je ponownie założyć).


Jakie są przeciwwskazania do zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs?


opryszczka,
stany zapalne spojówki i oka,


Rzęsy mają anatomiczny kształt, zwężają się ku końcowi i są podobnie wygięte jak rzęsy naturalne. Wykonane z syntetycznego jedwabiu, lśniące włoski są wyjątkowo lekkie i elastyczne, dzięki czemu nie obciążają rzęs i powiek.


Ile czasu trwa zabieg?


W zależności od ilości aplikowanych rzęs pierwszy zabieg trwa ok. 1,5-2,5 h. Zabiegi uzupełniania trwają ok. 0,5-1,5 h.

 

dwarazy.com