MEDYCYNA ESTETYCZNA

 

 

Korekcja zmarszczek i defektów skóry 

- korekcja zmarszczek iniekcjami toksyny botulinowej

- wypełnianie i modelowanie zmarszczek materiałami resorbowalnymi (kwas hialuronowy)

 

Wolumetria twarzy i dłoni ( tzw. wypełniacze)

Podskórne iniekcje kwasu hialuronowego lub innych preparatów , pozwalające na powiększenie ust , wymodelowanie owalu twarzy i redukcję zmarszczek.

 

 

Botox (Botoks)

Botulina radykalnie wygładza zmarszczki mimiczne. Zabiegi z substancjami do niej podobnymi to raczej profilaktyka i pielegnacja. Botox blokuje czasowo zakończenia nerwowe mięśni, nie dopuszcząjac do ich kurczenia się. Jedyny efekt uboczny, który może wystąpić, to siniak po wkłuciu igły i kilkugodzinny ból głowy. Botox działa tylko na zmarszczki mimiczne, szczególnie te na czole, miedzy brwiami i kurze łapki w kacikach oczu. Bruzd nosowo-wargowych raczej nie rozprostuje. Moze też ograniczać potliwość. Preparat działa już po kilku dniach od wstrzyknięcia, a po tygodniu widoczny jest już ostateczny efekt. Utrzymuje się przez ok. 4 miesiące.

 

Hydrobalans Restylane ® Vital 

Hydrobalans Restylane Vital jest najnowocześniejszym odkryciem w odmładzaniu skóry. Można dzięki niemu łatwo zwalczyć efekt wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową i dobrze nawodnioną, a przez to gładszą. Restylane Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię “trudnych do poprawy”, jak choćby dłonie czy dekolt. Zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją i poprawia jej zdrowy wygląd. Korzyści ze stosowania Restylane Vital są widoczne przez wiele miesięcy po zabiegu. Zwykle zaleca się wykonywać zabieg raz, czasem dwa razy w roku, ale nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów.

 

Wypełnianie kwasem hialuronowym - Radiesse™ , Restylane ®

Do wypełniania zmarszczek używamy produktów długo działajacych, wchłanialnych i niewchłanialnych Produkty te podawane są przez bardzo cienką igłę w celu wypełnienia objętości i uwypuklenia okolicy leczonej. Efekt zabiegu widoczny jest natychmiast po podaniu, zmarszczki są płytsze, kontur twarzy poprawiony a usta uwypuklone. Najczęściej stosowane produkty wypełniające to pochodne kwasu hialuronowego, substancja ta występuje naturalnie w organizmie człowieka. 

*Prosimy o telefoniczne uzgadnianie godziny wizyty.

dwarazy.com