KAPSUŁA SPA

Zabiegi w Kapsule SPA

Kapsuła Spa rozpieszcza, orzeźwia i odnawia ciało i umysł.

Odpręż się w kapsule Spa, zaawansowanym technologicznie urządzeniu do pielęgnacji wodnej, stanowiacym ucieleśnienie idei spa.

Harmonia żwywiołów łącząca ciepło , parę wodną, wodę, kolor, aromat, dźwięk tworzy najwyższe płynące  z pielęgnacji spa doznania dla ciała i umysłu.

Zabiegi w kapsule SPA:

- działają oczyszczająco i detoksykująco na skórę i organizm

- pobudzają przemianę materii

- rozluźniają napięte mięśnie, wspomagają proces odchudzania

- zwiększają odporność organizmu

- poprawiają mikrążenie

- sprzyjają walce z cellulitem

 

Przeciwskazania:

- rozrusznik serca

- zakrzepice

- ciąża

- niedoczyność nadnerczy

- hemofilia

 

Sauna Parowa:

Ciepło sauny przyśpiesza wsztstkie procesy chemicznezachodzące w naszym ciele, czyniac je prostą i komfortową dla organizmu metodą pozbywaniu sie toksyn. Sauna stymuluje metabolizm, który podniesiony na wyzszy poziom spala kalorie oraz poprawia wydolnośc sercowo- naczyniową.

Sauna parowa +koloroterapa - 50zł - 30 min

Sauna parowa +kolorterapia + prysznic Vichy - 60 zł- 35min

 

Sauna Sucha:

Ciepło promieniowania podczerwonego wnika głęboko w cialo i dzięki zwiększonemu przepływowi krwi rozprzestrzenia sie szybko na cały organizm. Temperatura ciała podnosi się czego naturalnym następstwem jest pocenie się . Podczas zabiegu w saunie IR zwiększa się kążenie krwi , serce bije szybciej, krew płynie szybciej , n ie podnosząc ciśnienia tętniczego.

Sauna IR + koloroterapia - 50zł - 30min

Sauna IR + koloroterapia + prysznic Vichy - 60zł - 35min

 

Ozonoterapia:

ozon jest doskonałym stymulatorem układu krążenia, stosowanymenia. Doskonale dezynfekuje i polecany w szczególnośi do skór tłustych skłobych do wyprysków, doskonale oczyszcza i dezynfekuje. Ponadto zwiększa efektywność dostarczenia tlenu do tkanek, pobudza metabolizm czerwonych krwinek, jako terapia uzupełniająca leczenie chorób nowotworowych.

Ozonoterapia 15min - 30zł

 

Prysznic Vichy:

System 12 dysz tryskających z górnej pokrywy kapsuły. Wszystkie sa regulowane co do kierunku, w celu uzyskania relaksującego masażu całego ciała. Prysznice w kapsule łagadzą bóle , wspierają przemiane materii, ujędrniają, stymulują system, imunologiczny.

 

Koloroterapia:

Pomaga w niwelowaniu problemów z którymi boryka się każdu organizm człowieka.

Czerwony: ożywia, uaktywnia

Niebieski: uspokaja, koncentruje

Zółty : wzmacnia