PROMOCJA!!!

Terapia Laserowa IPL 

- Zamykanie naczynek 4x 80zł twarz -120zł 

- Redukcja owłosienia 4x 98zł - 5 ZABIEG GRATIS!!!

Zapraszamy do 30. 11. 2017r.

 

 

 Nowość w Salonie!!!

LIPOLASER

Lipo laser  to tak zwany zimny laser diodowy, którego skuteczność potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Jego innowacyjność polega na tym, że wykorzystano tutaj światło czerwone o długości 650, 960 nm, które powoduje  stymulację procesów metabolicznych. Czego efektem jest rozbiciu tkanki tłuszczowej (trójglicerydów) na  wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Rozbita tkanka tłuszczowa zostaje usunięta z organizmu za pomocą układu limfatycznego.

 

 

 Nowość w Salonie!!!

ELEKTROSTYMULACJA

Gimnastyka bez wysiłku!!!

- Redukcja tkanki tłuszczowej

- Redukcja cellulitu

- Wyrzeźbienie mięśni

- Porawa ukrwienia, odżywienia skóry

- Poprawa elastyczności i napięcia skóry

 

 

 

Nowość w Salonie!!!

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)- sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego , niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warst skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, wywołując tym samym punkt termicznej koagulacji.

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, wykonywany jest przez lekarz.

Seria zabiegowa wynosi od 1- 3 zabiegów co 3-4 miesiące. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem mozna sie cieszyc po 3 miesiącach.

Wiecej informacji pod nr tel. 504 872 373 lub w Salonie

Zapraszamy!!!

 

 

SonoQueSonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. - See more at: http://itpsa.pl/sonoqueen/#sthash.PuvpoEWU.dpufen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. - See more at: http://itpsa.pl/sonoqueen/#sthash.PuvpoEWU.dpuf

 

 

 Pakiet Ślubny dla Panny Młodej

- 20 %


Zabieg na Ciało - peeling, maska, masaż w Kapsule SPA   170 zł

Zabieg na Twarz - peeling kawitacyjny, masaż manualny, maska  90 zł

Manicure Shellac   59 zł

Pedicure Shellac    85 zł


SUMA: 404 zł - 20% = 323 zł

ZAPRASZAMY!!!