Nowość w Salonie!!!

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound)- sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego , niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warst skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, wywołując tym samym punkt termicznej koagulacji.

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji, wykonywany jest przez lekarz.

Seria zabiegowa wynosi od 1- 3 zabiegów co 3-4 miesiące. Efekt widoczny jest bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem mozna sie cieszyc po 3 miesiącach.

Wiecej informacji pod nr tel. 504 872 373 lub w Salonie

Zapraszamy!!!

 

 

SonoQueSonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. - See more at: http://itpsa.pl/sonoqueen/#sthash.PuvpoEWU.dpufen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) – sfokusowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując tym samym punkty termicznej koagulacji. - See more at: http://itpsa.pl/sonoqueen/#sthash.PuvpoEWU.dpuf

 

 

 Pakiet Ślubny dla Panny Młodej

- 20 %


Zabieg na Ciało - peeling, maska, masaż w Kapsule SPA   170 zł

Zabieg na Twarz - peeling kawitacyjny, masaż manualny, maska  90 zł

Manicure Shellac   59 zł

Pedicure Shellac    85 zł


SUMA: 404 zł - 20% = 323 zł

ZAPRASZAMY!!!