Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, wzbogacone o mikromasaż, który poprawia mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe oraz zwiększa penetrację substancji aktywnych w głąb skóry. Pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowatych, pozbycie się zaskórników, wągrów i bakterii. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Kawitacja to zjawisko, które zachodzi, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Tworzą się wówczas mikroskopijne pęcherzyki gazu, następuje gwałtowna zmiana ciśnienia i szereg procesów, których efektem jest rozbicie martwych komórek rogowej warstwy naskórka. Do zabiegu wykorzystuje się aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe, zakończony szpatułką, którą przesuwa się po zwilżanej wodą twarzy. Zjawisko kawitacji to inaczej „zimne gotowanie wody”. Peeling kawitacyjny oczyszcza skórę bezboleśnie i dokładnie, a dodatkowo sterylizuje ją, a wiadomo nie od dziś, że to właśnie bakterie są główną przyczyną wyprysków.

Efekt jest zaskakujący – skóra jest gładka, rozjaśniona, nie ma żadnych podrażnień. Zabieg kończy się zaaplikowaniem ampułki nawilżającej. Możemy na tym poprzestać, ale lepiej wykorzystać stan pobudzenia skóry i poddać ją dodatkowym zabiegom. Fale ultradźwiękowe znajdują, bowiem zastosowanie między innymi przy rozjaśnianiu przebarwień, regeneracji skóry i spłycaniu zmarszczek.

Działanie:

  • oczyszczanie skóry: usuwanie martwych komórek , zaskórników, nadmiaru łoju i innych zanieczyszczeń
  • lifting: redukcja zmarszczek, ściąganie rozszerzonych porów, ujędrnianie tkanek poprzez mikromasaż komórkowy
  • leczenie trądziku ( ultradźwięki wysokiej częstotliwości niszczą bakterie i drobnoustroje wywołujące tradzik)
  • głębokie nawilżane
  • stymulacja metabolizmu komórek
  • efekt rozjaśnienia skóry
  • sonoforeza

Przeciwwskazania:

Ciąża, choroby nowotworowe, rozrusznik serca.

Peeling kawitacyjny 40 zł
Peeling kawitacyjny + ampułka + maska 139 zł
Peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne + ampułka + maska 170zł – 180zł
Peeling kawitacyjny + oczyszczanie manualne 140zł – 150zł

Kontakt

BIAŁA ORCHIDEA
DAY SPA i SALON KOSMETOLOGII
Małgorzata Kabat-Chmielecka

ul. Jana Pawła II nr.33 (wejście od strony Kościoła)
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Scroll Up
realizacja: dwarazy.com